Home / Meble pokojowe / Narożnik rozkładany i nowoczesny – GALAXY

Narożnik rozkładany i nowoczesny – GALAXY

narożnik nowoczesny skórzany

Narożnik Galaxy jest nowoczesny, skórzany i rozkładany, idealnie nadaje się do salonu. Miło nam przedstawić Państwu te bardzo funkcjonalne narożniki z zagłówkami. Meble te są bardzo funkcjonalne, głównie ze względu na gabaryty i możliwości zastosowania nie tylko opcji rozkładania, ale też pojemnika na pościel podobnie jak sofy rozkładane. No ale czym jest to wszystko bez odpowiedniego wyglądu? No właśnie… Te narożniki mają specyficzny design. W oko wpadają nie tylko podwójne przeszycia, ale też regulowane zagłówki czy idealny pod względem proporcji dobrany kształt boczków. Niżej przedstawiamy naszą recenzję tego bardzo fajnego i nowoczesnego narożnika

Dodatkowe zdjęcia:

narożnik z zagłówkami

 GALAXY – opis:

Ze względu na swoje gabaryty posiadają i pojemnik na pościel i funkcję spania. Narożniki Galaxy również są rozkładane. Charakteryzują się bardzo nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością (nie tylko funkcje spania, ale też regulowane zagłówki czy automat do rozkładania). Bardzo spodobały nam się ładnie i ze smakiem dobrane proporcje i to nie tylko całej bryły, ale też poszczególnych elementów. Zwróciliśmy też uwagę na świetne wykonanie oraz jakość.

Technicznie o narożniku GALAXY:

Sam mebel składa się z dwóch części co z pewnością ułatwia jego transport. Oczywiście może być lewy lub prawy. Wyposażony w duży pojemnik na pościel oraz tzw. wózek z materacem do spania. Jest też bardzo wygodny, a to za sprawą użytych sprężyn falistych typu HR oraz miękkiej i wygodnej pianki. Zwróciliśmy też uwagę na specyficzne przeszycia które są bardzo równe, a to za sprawą użytych nowoczesnych technik krawieckich.

Wymiary:

narożnik z zagłówkami

Podsumowanie:

Myśleliśmy, że długo nie znajdziemy narożnika którego moglibyśmy polecać, do czasu aż ujrzeliśmy właśnie ten model. Świetnie się prezentuje ze względu na bardzo dobrze dobrane proporcje, użyte techniki wykończenia oraz użytych nowoczesnych materiałów do jego wykonania. Pomijając już całkowicie jego pełną funkcjonalność, zwracamy uwagę na regulowane zagłówki oraz piękne kształty. Tak, jest to z pewnością mebel który możemy polecić!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE PRODUKTU – NAROŻNIK GALAXY