Home / Meble młodzieżowe / Sofa Kanapa Wersalka Rozkładana – FLORENCE

Sofa Kanapa Wersalka Rozkładana – FLORENCE

sofa kanapa wersalka rozkładana

Ta sofa kanapa wersalka rozkładana charakteryzuje się niebanalnym wyglądem. Cała kanapa jest dwukolorowa, ale też ma nietuzinkową bryłę bo wersalka ta ma zaokrąglone grube boczki. Zawsze chcemy by meble tapicerowane wyróżniały się w naszym domu. Całość jest przeszyta bardzo modnym ostatnio podwójnym ściegiem. Oczywiście sofa ta jest rozkładana, oparta o sprawnie działający automat do rozkładania. Sofa ta idealnie nadaje się do salonu dodatkowo może tworzyć zestaw wypoczynkowy z fotelami które również są opcją do kupienia.

more

Dodatkowe zdjęcia:

[nggallery id=6]

Sofa kanapa wersalka rozkładana Florence – Opis:

Jeśli szukacie sofy kanapy wersalki do salonu, która wyróżnia się nie tylko kolorem, szyciami, ale też zwartą i nowoczesną bryłą to sofa Florence jest właśnie dla was.

Jej bryła nie odbiega od już znanym nam standardów mebli tapicerowanych, ale smaczku dodają zaokrąglone grube boczki, zarówno przy samej sofce jak i fotelach które są do dokupienia w tym samym designie. Zwróciliśmy też uwagę na dość zgrabne połączenie materiałów tkaniny i ekoskóry. Bardzo ładnie tworzy całość z ozdobnymi podwójnymi ściegami.

 

Sofa Florence – Technicznie:

Oczywiście jest to sofa kanapa wersalka rozkładana i zarówno w siedzisku jak i oparciu użyto sprężyn bonell co zapewnia komfort i wygodę na lata. Dodatkowo by łatwo się ją rozkładało, użyto praktycznego automatu wspomagającego rozkładanie. Wersalka ta posiada też dość spory pojemnik na pościel.

Tkaniny i ekoskóry użyte do wykonania są wysokiej jakości, całość zgrabnie przeszyta ostatnio modnymi przy nowoczesnych meblach podwójnym ściegiem.

Poduchy są miękkie i grube co zapewni wysoki komfort użytkowania. Do wyboru są opcje kolorystyczne powiązane z białą ekoskórą.

 

Wymiary kanapy Florence:

sofa rozkladana florence

 

Kolorystyka wersalki Florence:

kolory sofa rozkładana

nowoczesne meble

 

Nowoczesna sofa kanapa wersalka rozkładana Florence – Podsumowanie:

To jedna z ciekawszych sof jakie mieliśmy okazję recenzować. Niby jest standardowa, ale znacznie odbiega od wszystkich innych kanap. Może to za sprawą ciekawych kompozycji kolorystycznych i proporcji ich łączenia, może ze względu na rzadko spotykane połączenie krągłości z prostymi liniami… Ta sofa kanapa wersalka rozkładana wyróżnia się na tle innych sof. Na pewno warto zwrócić uwagę na tą kanapę, nie tylko ze względu na jej ciekawy wygląd, ale też pełną funkcjonalność.

Oczywiście sofa kanapa wersalka rozkładana FLORENCE dostępna jest na naszym koncie Allegro.