Home / Meble dla dzieci / Tonka – sofka rozkładana

Tonka – sofka rozkładana

sofa dla dzieci rozkładana

Małe pomieszczenia to dość duży problem jeśli chodzi o umeblowanie. Mamy na to rozwiązanie! Meble do małego pokoju nie muszą być mało funkcjonalne, ta mała sofka nie dość, że jest rozkładana to jeszcze posiada pojemnik na pościel.

more

 

Ta mała sofka wbrew pozorom nie jest aż taka mała, spełnia wszystkie funkcje dużych mebli. Wykonana jest na podstawie solidnego i łatwo rozkładanego automatu, na zdjęciach można zobaczyć jej rozkładanie (w kształcie litery W) co sprawa, że staje się bardzo funkcjonalna.

Posiada także pojemnik na pościel co przy tych gabarytach zasługuje na uznanie. Do sofki dodawane są dwie małe poduszki w kolorze sofki.

Całość wykonana z płyty meblowej, elementów metalowych automatu (duży wpływ na masę sofki), pianki tapicerskiej T 31 oraz sprężyn typu bonell. Całość łatwa w obsłudze (automat rozsuwany podobnie jak litera W) przód podparty nóżką (na to zwróciliśmy uwagę bo większość tego typu mebli zwyczajnie ma tendencję do wywracania się pod dużym naciskiem ciężaru z przodu).

tonka_wym

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE PRODUKTU SOFY TONKA – SOFA TONKA

Myśleliśmy, że nie da się połączyć małych gabarytów z wygodą i funkcjonalnością, do póki nie natrafiliśmy na tą małą sofkę. Jeśli szukają Państwo mebli do bardzo małych pomieszczeń, lub jako dodatkowej sofki w pokoju, to ten produkt jest idealnym rozwiązaniem.

..

.

.

.

.

.

.