Home / Meble pokojowe / Stylowa Vintege Sofa Kanapa do Salonu – MODO

Stylowa Vintege Sofa Kanapa do Salonu – MODO

Stylowa sofa kanapa rozkładana

Ta klasyczna i stylowa z wyglądu sofa idealnie pasuje do salonu. Kanapa jest wygodna, rozkładana z pojemnikiem na pościel oraz oparta o wspomagany automat do jej rozkładania. Dostępna w trzech kolorach po promocyjnej cenie. Całość cechuje wygoda, piękny klasyczny wygląd oraz jakość wykonania.

more

 

.

.

Kanapa świetnie nadaje się do salonów, również tych nowoczesnych w których przełamie surowość czymś już wszystkim znanym w nowej odsłonie. Nasza kanapa cechuje się nie tylko estetycznym wyglądem oraz jakością, ale też pełną funkcjonalnością. Jest rozkładana z pojemnikiem na pościel. Do rozkładania użyty został automat który wspomaga unoszenie siedziska, więc czyni się to z łatwością.

Sofa obszyta jest tkaniną którą bardzo łatwo utrzymać w czystości. Poduchy we wzory nadają jej klasycznego charakteru. Posiada również ostatnio bardzo modne przeszycia. Z pewnością ta klasyczna sofa jest wygodna i funkcjonalna.

 

 

Ta retro kanapa wykonana jest w oparciu o konstrukcję z drewna oraz płyty. Na całości użyta pianka wysoko elastyczna, a na siedzisku sprężyna bonell. Poduszki wypełnione śrutem piankowym. Przeszycia stębnówką. W boczkach pianka i owata co sprawa, że są stosunkowo wygodne i miękkie. Do rozkładania użyto automatu wspomagającego, co sprawia, że jest bardzo łatwa w użytku.

 

 

 

sofa stylowa do salonu

 

 

retro stylowa kanapa

 

Ta sofa o klasycznym wyglądzie szczególnie przypadła nam go gustu. Nadaje się do pomieszczeń z meblami klasycznymi jak i do nowoczesnych wnętrz by przełamać surowość czy minimalizm.

..

..

.

.

.

Więcej informacji na stronie produktu z tą sofą – SOFA MODO

.

.

.