Witamy na naszej stronie

Meble młodzieżowe, sofa dla dzieci rozkładana i wiele innych opisów na naszym blogu. Najmeble to przede wszystkim blog o meblach. Staramy się Państwu przedstawić ciekawe meble, rozwiązania, funkcje. W każdy przedstawiony tu mebel wkładamy dużo pracy i wysiłku, niemniej jednak…

trendy wnetrzarskie 2024

Trendy wnętrzarskie 2024

Trendy wnętrzarskie w Polsce w 2024 roku odzwierciedlają globalne ruchy w designie, kładąc nacisk na ekologiczność, funkcjonalność i powrót do natury. Te tendencje można zaobserwować w różnych pomieszczeniach domowych, od kuchni po sypialnie, a także w wyborze kolorów i materiałów.

certyfikat pci dss

Nasz sklep internetowy teraz z certyfikatem PCI DSS – Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

W dzisiejszych czasach, kiedy zakupy online stają się coraz bardziej popularne, bezpieczeństwo danych klientów jest dla nas priorytetem. Z ogromną dumą ogłaszamy, że nasz sklep internetowy został oficjalnie certyfikowany zgodnie z normami PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Ale co to właściwie oznacza dla Ciebie, naszego cennego klienta?

kolor roku 2024

Kolor roku 2024 to Pantone Peach Fuzz – Jak można go zastosować we wnętrzach?

Jak co roku, instytut Pantone wybiera kolor roku. Kolorem roku 2024 według Pantone został wybrany Peach Fuzz 13-1023, jest niezwykle interesującym wyborem, który odzwierciedla obecne trendy w projektowaniu wnętrz. Ten ciepły, pastelowy, delikatny brzoskwiniowy odcień emanuje spokojem i przytulnością, co czyni go idealnym do tworzenia relaksującej i zachęcającej atmosfery w domach i biurach czy restauracjach.

meble z weluru

Jak czyścić sofy z weluru?

Obecnie modne są sofy welurowe, które można zobaczyć wszędzie. Welur, zwany również aksamitem lub (strzyżonym) welurem, jest nie tylko bardzo wytrzymałą tkaniną ale  jest też luksusowym rodzajem materiału i emanuje elegancją i klasą. Czy masz już welurową sofę w swoim...
1 2 3