• narożnik z zagłówkami
  • nowoczesny-naroznik
  • nowoczesne-narozniki
  • miekki-naroznik
  • naroznik-szewki
  • narożnik z pojemnikiem
  • galaxy-zaglowek
  • galaxy-wymiary

Narożnik Galaxy

4599 

Koszt wysyłki - 220zł sztuka
Czas realizacji - 2-4 tygodnie

Galaxy – tkaniny

Kolor *

Wybierz tkaninę z próbnika

Glaxy strony

Strona *

Wybierz odpowiednią stronę


SKU: 3530 Kategoria:
proste zakupy
proste zakupy
Styl i nowoczesność

Galaxy to nowoczesny w pełni funkcjonalny narożnik z 5 regulowanymi zagłówkami. Oprócz standardowej opcji rozkładania jak i pojemnika na pościel. Jego dodatkowym atutem jest to, że posiada wygodne regulowane w 5 pozycjach zagłówki. Do regulacji zagłówków użyto wysokiej jakości precyzyjnych mechanizmów. Sprężynowanie oparte o sprężynę falistą oraz piankę wysoko elastyczną. Nowoczesne formy i proporcje wyróżniają ten narożnik na tle innych. Dbałość o detale jak i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji czynią ten mebel wyjątkowy.

Ogólna ocena
Funkcjonalność 90pkt
Miękkość siedziska 85pkt
Design 80pkt
Cena / Jakość 85pkt
Pełna funkcjonalność
Tkaninay do tego narożnika
tkanina inari

Tkanina Inari to mocna, dość sztywna tkanina. Charakteryzuje się drobnym przeplotem tworzącym kratkę. Tkanina dość jednolita, łatwa w utrzymaniu w czystości, na mebli prezentuje się bardzo estetycznie.

tkanina soro ps

Tkanina PS (soro) w przeciwieństwie do riviery nie występuje tutaj efekt czesania włosa. Włos na niej jest krótko ścięty co sprawia, że tkanina nadal ma właściwości weluru, jest miła w dotyku, ale nie występuje na niej efekt „czesania”.

tkanina riviera

Tkanina Riviera jest tkaniną welurową. Jej wyczesany włos w górę sprawia, że mebel wydaje się miększy niż w każdej innej tkaninie. Miła w dotyku, efektowna, dużą zaletą tkaniny Riviera, są jej głębokie kolory.

tkanina gemma

Tkanina Gema jest bardzo charakterystyczna. Przepleciona jaśniejszą nitką, tworzy charakterystyczną drobną kratkę. Tkanina z przeplotem, miła w dotyku, gładka w fakturze. Obecnie w najmodniejszych dostępnych kolorach.