Home / Meble młodzieżowe / Nowoczesna meblościanka młodzieżowa – TONAL

Nowoczesna meblościanka młodzieżowa – TONAL

nowoczesna meblościanka

Te nowoczesne meblościanki dostępne są w kolorze black red white. Meblościanka idealnie nadaje się do małego pokoju, a jej pełną funkcjonalność doceni każdy użytkownik. Oprócz tego by system ten był czarno biały, zależało nam na tym, by łączył proste formy i bryły o estetycznie dobranych proporcjach. Projektując meble pokojowe w tym wypadku meblościankę, kładliśmy nacisk nie tylko na kompaktowy wygląd, ale też pełną jej funkcjonalność. Ta meblościanka młodzieżowa posiada nie tylko biurko, regał czy szuflady, ale też szafę na kurtki, koszule czy marynarkę.

Zastosowane materiały, a w szczególności frontów z wysokim połyskiem sprawia, że system ten staje się elegancki i nowoczesny. Sprzedawana jest również jako meblościanka na wymiar.

Meblościanka młodzieżówa Tonal – cechy:

Charakterystyczne dla tego systemu jest jego nowoczesny wygląd, oraz duża funkcjonalność. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych pokojów bo sama meblościanka jest mała.
Korpus zbudowany z płyty wiórowej biały mat zaś fronty meblowe tej meblościanki to black red white do wyboru, wszystko w wysokim połysku.
Uchwyty oraz stopki z tworzyw sztucznych. Uwzględniliśmy też to, że ostatnio modnę są meblościanki podświetlane led, więc Tonal też ma taką opcję.

 mebloscianka-mlodziezowa

Funkcjonalne meble pokojowe:

Projektując braliśmy pod uwagę nie tylko kompaktowy wygląd, ale też by pomieściła wiele rzeczy. I tak oprócz półek, regału na płyty cd czy biurka z podstawką pod klawiaturę, system zawiera też szafkę na koszule czy szuflady na bieliznę. Oczywiście znalazły się też miejsca na ozdoby i drobne rzeczy czy książki.

 nowoczesny system pokojowy

System meblowy Tonal – kolorystyka:

Do wyboru oprócz standardowego koloru korpusu (biały mat) są kolory frontów w kolorze białym, czarnym i czerwonym (wysoki połysk)

 

Wymiary standardowe systemu Tonal:

Już wkrótce.