Home / Krzesła / Nowoczesne krzesła do jadalni Azure

Nowoczesne krzesła do jadalni Azure

nowoczesne krzesła

Nowoczesne krzesła Azure to idealny wybór dla ludzi ceniących sobie estetykę oraz nowy design. Krzesło wykonane jest z tworzywa sztucznego, drewna oraz wzmocnień stalowych. Nowoczesny kształt oraz świetne proporcje sprawiają, że krzesło nadaje się nie tylko do kuchni czy jadalni, ale też np, na taras czy ogrodu.

Te nowoczesne krzesło mamy w kilku wariantach kolorystycznych. Naszym zdaniem idealnie komponuje się z kolorem drewnianych nóg. Krzesła Azure to połączenie nowoczesności, praktyczności oraz świetnego światowego designu.

 

 

Jak widać na detalach, krzesło oprócz solidnego siedziska z tworzywa jest też wzmocnione metalowym stelażem. Całość bardzo zgrabnie połączona ze sobą tworząc piękną mieszankę drewna, metalu i tworzywa.

Kolorystyka:

krzesla-do-kuchni

 

Wymiary:

wymiary-azure

 

Materiały użyte do produkcji pozwalają wykorzystać te nowoczesne krzesła nie tylko w jadalni czy kuchni, ale świetnie spiszą się też jako krzesła ogrodowe czy krzesła tarasowe.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu oraz kupna na naszym drugim sklepie z krzesłami i stołami – www.krzesloteka.pl