Home / Meble młodzieżowe / Xylo – nowoczesna sofa rozkładana

Xylo – nowoczesna sofa rozkładana

nowoczesna sofa rozkładana

Dziś w nasze ręce wpadła nowoczesna sofa rozkładana. Lubimy proste formy, dlatego postanowiliśmy opisać ją na naszym blogu. Ta młodzieżowa kanapa jest rozkładana z pojemnikiem na pościel.

[nggallery id=2]

Przede wszystkim cenimy sobie prostotę i funkcjonalność, dlatego właśnie tą sofę chcemy Państwu zaprezentować. Jej jednolita, kompaktowa bryła z pewnością będzie pasować do małych i średnich pomieszczeń, tworząc spójną kompozycję geometryczną.

Zwróciliśmy uwagę na dość staranne wykonanie tej sofy. Wiemy, że wszelkiego rodzaju przeszycia (jak w tym wypadku) nieładnie wyglądają jeśli są wykonane niestarannie, tu jednak nie mamy zastrzeżeń. Całość jeśli chodzi o jakość wykonania naprawdę prezentuje się świetnie.

Sofa ma nowoczesny wygląd co nie ujmuje oczywiście jej funkcjonalności. Posiada dość spory pojemnik na pościel oraz całkiem przyzwoitą powierzchnię do spania.

Sofa wykonana jest z elementów drewnianych i płyty meblowej. Użyto także sprężyny bonnel oraz wysoko elastycznej pianki T-31 co sprawia, że jest bardzo wygodna, a przede wszystkim trwała. Poduszki zostały wypełnione pianką „szarpaną” oraz ich ścianki są wyłożone płatami pianki co sprawia, że są bardzo miękkie i miłe w dotyku. Posiada też pojemnik na pościel co przy tak kompaktowym wyglądzie jest dość istotnym szczegółem.

Wybraliśmy też odpowiedni materiał dla tego mebla. Jest miły w dotyku oraz odporny na ścieranie. Kolorystyka dostępna podana jest poniżej.

Krótko mówiąc, mebel stanowi świetny stosunek jakości do ceny i funkcjonalności. Bardzo dużym plusem jest jego nowoczesny, kompaktowy wygląd, funkcjonalność (rozkładanie, pojemnik na pościel) oraz jakość z jaką został wykonany. Nie pozostaje nam nic innego jak przyznać mu naszą rekomendację!

xyl

.

.

.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani tą sofą, można ją nabyć na naszym koncie allegro klikając obok na logo allegro.

 

Home
Szukaj
Koszyk
Dostawa
Kontakt