Home / Meble dla dzieci / Meble dla Dzieci Sofa Kanapa Rozkładana – GAGA

Meble dla Dzieci Sofa Kanapa Rozkładana – GAGA

meble dla dzieci sofa gaga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te małe sofy dla dzieci charakteryzują się przede wszystkim bogatą kolorystyką oraz nowoczesnym wyglądem. Staraliśmy się dobrać tkaniny tak by sofy były bardzo młodzieżowe oraz też dziecięce. Oprócz nowoczesnego wyglądu ta mała sofka jest też bardzo funkcjonalna i jest znacznie lepszą opcją niż łóżka dziecięce które zajmują zbyt dużo miejsca.

 

 [nggallery id=5]

Mała sofa dla dzieci młodzieżowa rozkładana GAGA

Nasze duże doświadczenie dotyczące kompozycji kolorystycznych, oraz dostęp do nowej gamy materiałów pozwolił nam stworzyć linię małych sofek dla dzieci i młodzieży. Proponujemy te małe kanapy rozkładane w atrakcyjnych wybarwieniach od bardzo kolorowych do pokojów dziecięcych przez bardziej stonowane z ciekawymi wzorami sofek dla młodzieży. Przygotowaliśmy już gotowe zestawy kolorystyczne jak najlepiej ze sobą skomponowane. Sama sofka, mimo, że jest mała ma bardzo prosty, lecz masywny wygląd i na tym nam bardzo zależało. Do produkcji użyliśmy bardzo dobrej, jakości materiałów, oraz całość wykonana jest bardzo starannie. Chcemy przede wszystkim zaoferować szeroki wybór kolorystyczny tych małych sofek, tak by pasowały do każdego wystroju wnętrza.

Ta mała sofa rozkładana wykonana jest na szkielecie z drewna, całość łączona śrubami, wkrętami oraz zszywkami, co gwarantuje jej trwałość. Siedzisko oraz części użytkowe oparte są na sprężynie falistej oraz wysoko elastycznej piance. Do rozkładania użyliśmy popularnego automatu, który sprawia, że całość jest bardzo łatwa i szybka do rozłożenia. Tego typu łóżka dziecięce zawsze stanowiły problem między funkcjonalnością, a gabarytami. W wypadku tych małych kanap rozkładanych jest zupełnie inaczej.

Szerokość 150 cm / głębokość 110 cm / wysokość 90 cm / powierzchnia spania 110 x 190 cm

 

meble dla dzieci

 

 

 

 

 

 

 

Wielkość jednego koloru w próbniku około 2 cm.

Galeria wzorów:

 [nggallery id=7]

Wielkość jednego wzoru w próbniku około 110-120 cm (rzeczywisty rozmiar na meblu).

Mimo małych gabarytów jest to w pełni funkcjonalna mała sofa rozkładana. Na wielki plus na pewno zasługuje bogata oferta kolorystyczna, które przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i młodzieży.

.

.

.

.

.

sofy meble dla dzieci

kolorowe sofy dla dzieci, duży wybór

 

.Jeżeli są Państwo zainteresowani tą sofą, można ją nabyć na naszym koncie allegro klikając obok na logo allegro.

.

.

.