• W naszym sklepie znajdziesz swoje wymarzone meble. Staramy się by ich jakość była wysoka, a przy tym były atrakcyjne cenowo. Produkty posiadają prawdziwe zdjęcia, a nie rendery komputerowe. Staramy się ich robić wiele by jak najbardziej przestawić realny wygląd mebla. Zdjęcia poglądowe wykonane są zawsze w jednej lub dwóch tkaninach, natomiast nasze sofy i narożniki posiadają całą paletę modnych i odpowiednio wybranych tkanin. To Ty decydujesz jak mamy wykonać mebel!

Zobacz wszyskie 8 produktów

Zobacz: 12 / 24 / 48 / Wszystkie

Sofy i Kanapy

Sofy rozkładane i kanapy to szczególny dział w naszym sklepie. Specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy nowoczesne sofy nie tylko ładne pod względem designu, ale też w pełni funkcjonalne. Mamy też sofy z weluru czy sofy skandynawskie. Naszym zdaniem nowoczesne sofy rozkładane powinny być nie tylko piękne, ale też maksymalnie praktyczne, dlatego w większości są to sofy z pojemnikiem na pościel, kanapy rozkładane z funkcją spania. Wygodne i łatwe użytkowanie mebli powinno być główną cechą zaraz obok świetnego wyglądu.

Sofy rozkładane

Szukasz ładnej sofy, która będzie pasować do Twoich potrzeb? W takim razie Najmeble jest właściwym miejscem dla Ciebie! W najmeble znajdziesz szeroki wybór sof, na każdą kieszeń! Od tanich sof po sofy rozkładane czy luksusowe zestawy sof, mamy odpowiednią sofę do każdego wnętrza.

Sofy do każdego wnętrza

Sofy są ważnym elementem każdego wnętrza. Dlatego sofa musi pasować do Twojego stylu życia. Ponadto, funkcja spania jest również ważna przy wyborze idealnej sofy. Może często siedzisz na sofie razem przed telewizorem w nocy, wtedy wybierzesz wygodną rozkładaną sofę. A może bardziej odpowiada Ci nowoczesna sofa narożna? W najmeble znajdziesz szeroki wybór modnych sof!

Tania sofa

Czy masz mniejszy budżet? W najmeble znajdziesz sofy w atrakcyjnej cenie! Wybór jest szeroki, więc w naszym sklepie można znaleźć odpowiednią sofę na każdą kieszeń. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wyprzedaży, gdzie znajdą Państwo wysokiej jakości meble salonowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli szukasz tanich sof o doskonałej jakości, nasza wyprzedaż jest miejscem, które powinieneś zobaczyć.


Home
Szukaj
Koszyk
Dostawa
Kontakt