• Jeśli nie ma tu koloru którego szukasz, zapytaj o tkaninę w interesującym Cię kolorze poprzez formularz kontaktowy.

Zobacz: 24 / 48 / Wszystkie

Nowoczesne narożniki

Nowoczesne narożniki powinny oprócz świetnego wyglądu, wygody posiadać dość przydatne funkcje jak np. narożniki rozkładane. Naturalnie, że nikt nie kupi nowoczesnego narożnika do sypialni, ale takie funkcje jak pojemnik na pościel oraz przystosowanie do spania dodatkowo sprawi, że mebel ten stanie się w pełni wypoczynkowym cudem. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne narożniki z zagłówkami, funkcją spania, a także wzbogacone już o coraz bardziej powszechne podłączenia rtv. Ostatnim hitem są narożniki z weluru. Naszym zdaniem narożnik prócz oczywiście wygody powinien być funkcjonalny i takie też w większości staramy się wyłapywać meble do naszej oferty narożników. Znajdziesz u nas narożnik prawostronny, narożnik lewostronny oraz narożnik uniwersalny gdzie Ty sam określisz jak go zmontować.

Sofy narożne w każdym stylu: od klasycznego lub industrialnego po nowoczesny.

Niezależnie od tego, czy szukasz wygodnego narożnika, na którym możesz usiąść z całą rodziną, czy też miejsca, w którym będziesz mógł się wygodnie rozsiąść po długim dniu pracy. Nasi doradcy wnętrzarscy chętnie pomogą Państwu w ustaleniu właściwych wymiarów i najbardziej odpowiedniego ustawienia dla Państwa wnętrza. Czy Twoje wnętrze ma solidny wygląd i uwielbiasz naturalne materiały? Wtedy klasyczna narożna sofa prawdopodobnie będzie wyglądać pięknie w Twoim domu. Industrialny narożnik dobrze sprawdza się we wnętrzach, w których dominują solidne materiały i czarne akcenty. Lub wybierz nowoczesny narożnik skandynawski, który łatwo połączyć z niemal każdym stylem życia. Dodaj dywanik, poduszki i piękny stolik kawowy, a Twoja strefa wypoczynkowa będzie kompletna!

Tkanina prążkowana, aksamit czy skórzany narożnik?

Kolejnym krokiem jest wybór koloru i tapicerki, które decydują o wyglądzie sofy. Mamy wiele rodzajów tkanin, więc na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli podążasz za trendami, możesz sprawdzić nasz narożnik sztruksowy, aksamitną sofę narożną lub narożnik z weluru. Czy szukasz ponadczasowej narożnej sofy, wtedy jasnoszara lub antracytowy narożnik który jest najbardziej uniwersalnym kolorem.

Właściwy układ i wielkość: na co zwrócić uwagę?

Wielkość miejsca do siedzenia i Twoja osobista sytuacja odgrywają ważną rolę w wyborze właściwego ustawienia. Zestawy sofa, narożników i foteli najmeble są dostępne w różnych rozmiarach: od małej sofy narożnej po duży narożnik wypoczynkowy, który pomieści co najmniej sześć osób. Czy chciałbyś mieć element odchylany po drugiej stronie? To też jest możliwe.

Zakup nowej sofy narożnej nie jest czynnością codzienną. W najmeble z łatwością znajdziesz swój wymarzony narożnik. Ponieważ dobrej jakości meble służą latami, ważne jest, aby dokładnie przemyśleć niektóre aspekty twojego narożnika. Jaka jest idealna aranżacja dla Twojego salonu? Który styl pasuje do Twojego wnętrza i jakie pokrycie preferujesz? Najmeble wykona Twój nowy narożnik zgodnie z Twoimi życzeniami, Narożniki w różnych stylach, modnych tkaninach oraz z wieloma funkcjami. Zapoznaj się z naszymi różnymi modelami i znajdź swój ulubiony!